Menu

CATRIN's Natural 100 Mineral Sun Kill + FILMIK pokazujący sposoby aplikacji :)

Lubicie pudry i podkłady mineralne? Przyznam, że przez długi czas miałam problemy aby się do nich przekonać, ponieważ nie miałam pojęcia, w jaki sposób należy je prawidłowo nakładać. Po obejrzeniu paru filmików w sieci, postanowiłam zakupić podkłady mineralne Lily Lolo i Anabelle Minerals-(jest ok, lecz zdecydowanie wygrywa Lily Lolo). Dobranie koloru nie było łatwe, skończyłam na wymieszaniu trzech różnych odcieni Lily Lolo. Podkład okazał się genialny a ja używałam go do momentu, gdy ogarnęła mnie "obsesja" na punkcie kremów BB i CC. Teraz sięgam po minerałki rzadziej, lecz nadal są często podstawą mojego makijażu. 

Moim jedynym, azjatyckim pudrem mineralnym jest CATRIN's Natural 100 Mineral Sun Kill. Posiada właściwości chroniące przed promieniami słonecznymi - SPF42 PA++. Ma w składzie 10 organicznych, naturalnych minerałów, które są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry. Nie zawiera oleju i składników chemicznych. 

Kolor Natural Beige
Podkład ma postać jasnego proszku
W jaki sposób można aplikować puder? 
Przed przystąpieniem do aplikacji, należy nałożyć na twarz krem nawilżający lub BB/CC jako bazę.
1. Produkt posiada gąbkę, którą stemplujemy twarz. 
2. W przypadku, gdy uznamy, iż gąbka aplikuje zbyt małą ilość produktu, możemy otworzyć pudełko, zanurzyć gąbkę w słoiczku i dopiero wtedy stemplować twarz.
3. Możemy nakładać również metodą tradycyjną, czyli pędzlem.

Zapraszam na filmik, który pokazuje wszystkie, trzy metody (dostępny w wersji HD - aby ustawić kliknij po otwarciu w ikonę ustawień):

Jak ja aplikuję produkt?
Jako bazę nakładam krem nawilżający (używałam też na BB, lecz według mnie wychodził zbyt "ciężki" efekt) a następnie stempluję bardzo niewielką ilość pędzlem. Przy większej produkt wchodził w pory i zmarszczki. 

Podsumowanie:
Ciekawy puder na lato, jednak należy uważać aby nie przesadzić z aplikacją. Nie kupiłabym jednak ponownie, Lily Lolo nadal wygrywa :).

Produkt jest dostępny np. na gmarket.

2 komentarze :

 1. Ja w końcu po wielu próbach, najpierw uderzam mocno o rękę, a potem lżej o twarz (tak jest najszybciej). Nie jest to dla mnie doznanie przyjemne, bo jednak trzeba popukać się tym w czoło i policzki. Lepiej to wygląda z pudrem do ciała z boxa 10 min. Po prostu ciało jest mniej wrażliwe na takie, nawet lekkie uderzenia.
  W końcu chyba rzeczywiście pędzel jest najbardziej precyzyjny. Ja ten produkt lubię i choć nie jest to moja miłość, stosuję go od jakiegoś czasu regularnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja staram się stosować zawsze, gdy jest słońce :).

   Usuń

Moje cuda i niecuda © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka