Menu

SHISEIDO - White Lucency Concentrated Brightening Serum Anti Dark Spots

Od dawna chciałam wypróbować serum od Shiseido. Udało mi się upolować je w atrakcyjnej cenie na Strawberrynet. Na truskawce możecie znaleźć mnóstwo ciekawych promocji, gdzie znane marki przeceniają nawet do 70%. Co ważne! Zwracają ewentualnie naliczone opłaty celne.
Serum ma za zadanie intensywnie rozjaśnić przebarwienia, zarówno posłoneczne jak i powstałe w wyniku starzenia się skóry. Poprawia strukturę i wyrównuje koloryt, rozświetla skórę i zapobiega jej przesuszeniu. 

  • Rozświetlanie: Dzięki zawartości witaminy C skóra jest wyraźnie rozświetlona.
  • Rozjaśnianie przebarwień: Składnik Spot Deacti - Complex zmniejsza widoczność przebarwień i zapobiega powstawaniu nowych.
  • Poprawa struktury skóry: Produkt ma działanie nawilżające, dzięki czemu zapobiega szorstkości skóry i poprawia jej strukturę.

Jak używać? Nakładać rano i wieczorem, po użyciu toniku a przed nałożeniem kremu nawilżającego. 

Skład:

Moje wrażenia: Serum ma białawy kolor, średnio gęstą konsystencję. Łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Nie powoduje u mnie podrażnień. Efekt jest widoczny po kilku dniach. Twarz jest ładnie rozświetlona i rozjaśniona. W porównaniu do innych, bardziej płynnych serum z witaminą C, to bardzo ładnie nawilża twarz i pozostawia ją aksamitnie gładką. Minusem jest cena (blisko 300 zł), więc polecam polowanie na truskawce na promocje:)

Czy kupię ponownie? Tylko, gdy znajdę bardzo atrakcyjną cenę. Jeśli nie, z powodzeniem zastąpię produkt innym serum z witaminą C.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moje cuda i niecuda © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka